NEW YORK DİL OKULU

      New York, 10 milyona yakın nüfusu  , devasa gökdelenleri , etrafınızdan hiç eksik olamayan sarı sarı taksileriyle Amerika`nın kalbidir. Kursumuz New York Süper Stardır. Dünyanın uyumayan ve efsane döngülerin bitmediği üç şehirden biridir . Şehrin atmosferi ve büyüsü sizi her daim ayakta tutmak ve uyutmamak için direnecektir. Her turist, her ziyaretçi bu şehrin büyüsüne kapılır. New Yyork`un yerlileri bile her gün yeniden şehirlerini keşfetmeye devam ederler.

      New York Dil Kursu ile bir yandan ister Empire State Building, Times Square, Rockefeller Center, Özgürlük Heykeli ve Staten Adası gibi klasik yerleri ziyaret edin ya da isterseniz Chinatown, Little Italy ve Soho gibi sayısız meşhur bölgeyi, tüm bunları -Big Apple- diye bilinen alanda keşfedin. Sanat ve kültürle ilgilenmem ben diyenler bile mutkala bu ziyaret yerlerinden etkilenecektir. Benzersiz bir şehrin tartışmasız olarak dünyaca kabul edilen olağanüstü sanat galerileri, tiyatro ve gösteri merkezilerini ziyaret etmekten kendini alıkoyamaz. Gürültüen ve yorgunluktan sonra kendinizi Central Park`ın çimlerinde dinlenirken bulabilirsiniz.

     Böyle bir ortamda İngilizce öğrenmek için çok çaba göstermeye gerek yoktur. Çevre sizi buna teşvik etmekeiçin her imkanı sağlayacaktır . New York Dil Kursunda İngilizce derslerinize ek olarak, derslerden sonra da yerel halk ve diğer öğrencilerle sürekli iletişim içinde olacaksınız. Derslerden sonra İngilizce pratik yapmanız özgüveninizi geliştirecek ve İngilizce bilginize büyük katkı sağlayacaktır. New York`daki dil okulumuz sadece harika bir lokasyon sunmaz aynı zamanda birinci sınıf eğitim de sunar. İngilizce kursunuzun yoğunluğunu seçebilirsiniz: Standart ya da yoğun kurstan hangisi hedeflerinizi gerçekleştirmenizi daha kolay sağlayacaksa onu seçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için ;

0 212 556 81 88 – aktifedu.com