MCAS – FAS

MCAS, Arapça konuşan herhangi bir ülkenin kültürüne bir pencere açmak için Arapça öğretmeyi taahhüt eden ve bölgesinde önde gelen bir Arapça dil merkezidir. MCAS, birçok alanda gönüllü çalışmalar ve staj için en güvenilir program sağlayıcısıdır. Yetenekli gönüllüleri gereksinim duyduğu her ihtiyacı ile buluşturduğu kaliteli ve özelleştirilmiş bir program sunmaya kendini adamıştır.

Misyonumuz eğitim yoluyla fırsatları genişletmek, öğrencilerimizin rahat ve iyi bir ortamda konuşarak dile olan hakimiyetlerini güçlendirmektir. Modern standart Arapça öğreniminde, öğrenciler, Fas ve Arap toplumları, siyaset, edebiyat ve din ile Fas`ın Batı ile Arap dünyasındaki ilişkileri hakkında önemli bir kavrayış kazanırlar. Öğrencilerimize, sadece Fas`ta değil, daha geniş Arap dünyasında anlayışlarını derinleştirmek için sürekli olarakgerekli dil beceri çalışmaları yapmaktayız.

MCAS, Arapça kurslara ek olarak çağdaş Fas kültürünü ilk elden öğrenmek ve aktif toplum katılımı ile gerçek dünya tecrübesi kazanmak isteyen öğrencilere gönüllü ve staj olanakları sunmaktadır. Öğrencilerimizi, Rabat`ın en dinamik okulları, yetimhaneler, medya organları ve kendilerini Fas`ın gelişimine adamış sivil toplum örgütleriyle ilişkilendiriyoruz. Öğrencilerimizi modern Fas toplumuna kazandırırken, onları anlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan MCAS, Arap dünyasına girişte sağlam ve güvenilir bir köprü olma hassasiyetini sürdürmeye devam ediyor.

*** MCAS`da ki tüm diller, ACTFL (Yabancı Dil Öğretimi Amerikan Konseyi) tarafından belirlenen Ulusal Standartlarla uyumludur.

 

KURS FİYATLARI VE KONAKLAMA

Arapça öğrenimi için üç farklı ders seçimi sunuyoruz. 1 e 1 , genel Arapça ve yoğunlaştırılmış Arapça. İsterseniz Arap alfabesi ve kaligrafi çalışmaları için açılmış özel sınıflarda da ders alma imkanına sahipsiniz.

KURS

HAFTA

KURS SAATİ

FİYAT

Genel Arapça

1

20

150 €

Yoğun Arapça

1

30

210 €

Kaligrafi

1

25 €

***1 e 1

1

20 €

 

Konaklama hakkında ise ; aile yanı ya da yurt seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Konaklama fiyatları 190 € ile 400 € (haftalık) arasında değişmektedir. Rabat’ın en merkezi konumlarında ki konaklama seçenekleriyle sürekli halkın içinde olup dil ile olan iletişiminizi artırmaya devam edebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi ve kayıt için ; 0 212 556 81 88