MALVERN HOUSE DUBLIN

Malvern House

Malvern House Dublin, lokasyon olarak şehrin tam merkezinde ve toplu taşımalara yakın mesafede bulunmaktadır. 2000 yılından itibaren İngilizce dil eğitimine devam eden Malvern House, her sene yaklaşık 100 farklı ülkeden öğrencilere eğitim vermektedir.

Malvern House’de sınıflarda teknolojik donanımlıdır ve wi-fi internet bağlantısı mevcuttur.  Okul içerisinde internet kafe ve öğrencilerin bireysel çalışabilmeleri için öğrenci çalışma odaları bulunmaktadır. Ders dışında öğrencilerin birbirleriyle etkileşimlerini arttırmak için büyük ve donanımlı öğrenci salonları vardır.

İngilizce dil eğitiminde yenilikçi öğretim yöntemleri kullanan Malvern House eğitimde tüm teknolojik yeniliklerle donatılmış sınıflarda öğrenci odaklı eğitim vermektedir. Dijital öğrenci dosyaları ile her gün öğrenci ilerleme durumları kaydedilir ve dinleme, okuma, yazma, konuşma ve dil bilgisi eğitimleri konusunda öğrencinin ileri seviyelere gelebilmesi için her gün öğrenci odaklı programlar yapılır.

Malvern House’de eğitim programları;

Temel İngilizce

Standart İngilizce

Yoğun İngilizce

IELTS Sınav Hazırlık Kursu

İş / Mesleki İngilizce

 

Öğrenci Yurtları

Aktif Yurtdışı Eğitim`in mevcut kayıt avantajlarından yararlanmak isterseniz 0212 556 81 88 numaralı telefonumuzdan ya da [email protected] mail adresimizden danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.