Geleneksel bir öğrenim programı bulunan Langley School District Kanada’nın batı kıyısında Vancover bölgesine 45 km uzaklıkta bulunan bir kanada devlet okuludur . Langley, öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşırken İngilizcelerini geliştirmeleri için ideal bir yerdir. Langley, dünya standartlarına göre güvenli, temiz, huzurlu, misafirperver ve aile odaklı bir eğitim kurumudur . uluslararası öğrencilere de eğitim hizmeti sunmaktadırlar . Şehir, büyük bir alışveriş merkezi, tiyatro kompleksi ve topluluk genelinde yer alan birçok sosyal tesisin bulunduğu ticari bir bölge tarafından iyi bir şekilde hizmet vermektedir. Langley’in 200.000 sakininin çoğunluğu, ana dilleri olarak İngilizce konuşur ve uluslararası öğrencilere Kanada kültürünün içindeyken İngilizce dil becerilerini geliştirme fırsatı sunmaktadır.

Devlet onaylı öğretmenler, tüm okullarda devlet tarafından onaylanmış eksiksiz bir müfredat öğretir. Modern, iyi donanımlı sınıflar ve tesisler, uyarıcı öğrenme ortamları sağlar. Lise öğrencileri, Fen Bilimleri, Beşeri Bilimler, Teknoloji, Matematik, Diller, İşletme ve Güzel Sanatlar dahil olmak üzere herhangi bir alanda üniversiteye hazırlanabilirler. Langley mezunları dünyanın her yerindeki üniversitelere giderler. Uluslararası öğrenciler Langley ‘ in bütün olanaklarından eşit şekilde yararlanmaktadırlar.

 

 

Langley School District ‘ de eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da  [email protected]