INTERNATIONAL HOUSE LONDON

International House ailesi 1953’ te İspanya’da kurulmuştur. Dünyanın en büyük dil okulu zincirine sahip olan kurum 1959 da International House London şubesini açmıştır. Günümüzde okulun 52 ülkede 160 okulu bulunmaktadır. Daha sonra okul Cambridge üniversitesinin CELTA adını verdiği yeterliliğe sahip oldu.

International House London İngiltere’de ki dil okulları içerisinde 1. Sıra da yer almaktadır. Okul ‘best value school in london’ unvanını almıştır. Ayrıca El Gazette tarafından %93 seviyesindeki kalitesi ile İngiltere’de ki okullar arasından ikinci olarak seçilmiştir.

International House London konumu açısından Londra’nın merkezindedir. Covent Garden bölgesindedir ve Holborn tren istasyonuna yürüme mesafesindedir. Ders çıkışında kendinizi bir an Londra’nın göbeğinde bulabilir ve The Royal Opera House , The British Museum ve The National Gallery gibi dünyaca ünlü tarihi merkezlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca okulun düzenlemiş olduğu ücretsiz etkinliklere istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

 

International House London öncelikle sizin hedeflerinizi ve amaçlarınıza yönelik bir öğretim programı sunmaktadır. Öğrenim programlarını CELTA yeterliliğine sahip öğretmenleriyle destekler.

International House London ‘da  sınıflar da bire bir’e yakın dersler görülmesi için her sınıfta maksimum 14  öğrenci öğrenim görmektedir ve dersler 55 dakika sürmektedir. Bunların yanı sıra okul Avrupa’nın ve İngiltere’nin en büyük IELTS test merkezidir.  International House London’ da eğitim alabileceğiniz seçenekler;

  • General English Course
  • London Experience
  • Academic Skills
  • Accelerate
  • One-to-One
  • English for Exams – IELTS Hazırlık
  • Teacher Training

 

Konaklamanız okul için oldukça önemlidir. Çünkü okul dışında İngilizcenizi pratize edebileceğiniz en önemli yer burasıdır. Bu yüzden International House London aile yanı konaklamayı önermektedir. Fakat aile yanı seçeneğinin yanı sıra öğrenci yurtları, öğrenci evleri ve otel seçenekleri bulunmaktadır. Internatonal House Londra’ yı diğer okullardan ayırt eden en büyük özelliği ise yurtlarının okul ile aynı binada yer almasıdır. Öğrenciler tüm ihtiyaçlarını tek bir merkezde giderebilme şansına sahiptirler.

International House Londra dil okulu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve güncel kampanyalar hakkında bilgi almak için lütfen danışmanlarımızla irtibata geçin,

+90 212 556 81 88 – [email protected]