Victoria,  British Columbia’nın başkentidir. Victoria Bölgesi uluslararası lise programları 1992 yılından bu yana kaliteli eğitimleri ve deneyimleriyle, öğrencilerin başarısı için yüksek standartlarda akademik titizlik ve çok değerli yaşam becerileri sunmaktadır. Programın mezunları genellikle Kanada genelinde ve dünya çapında en iyi üniversite ve kolejlere kabul edilir. Lise Programı genç beyinlere dengeli ve olumlu bir bakış açısı aşılamaktadır.

Bölge: Victoria, British Columbia

Okul Tipi: Devlet Lisesi

Öğretmen / Öğrenci Oranı: 1:20

Türk Öğrencilere Lise Diploması Sunma: Evet

Spor Aktiviteleri: Alpine Ski / Snowboarding, Badminton, Basketball, Cross Country, Curling, Cycling, Field Hockey, Golf, Rowing, Rugby, Soccer.

Ekstra Aktiviteler: Anime Club, Debate Club, Environmental Club, Grad Council, Marine Biology Club, International Student Club, Leadership Club, Model United Nations, Outdoor Club ve Studio Art Club.

 

Bulunan programlar :

Sunulan Yabancı Diller: Fransızca, İspanyolca ve Japonca.

Advanced Placement Dersleri: Biology, English, French, Psychology, Spanish, Calculus, Honors Courses, Studio Arts, Physics ve Statistics.

Sanat Dersleri: Photography, Media and Fine Arts, Fine and Performing Arts, Theatre Arts ve Music

 

Başvurular

Haziran – Eylül ayları arasındadır

 

 

Greater Victoria School’de eğitim almak, Aktif Yurtdışı Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da  [email protected]