CES HARROGATE

CES – CENTRE OF ENGLİSH STUDİES

1979 yılında kurulmuş olan CES 30 yılı aşkın deneyimiyle dünya genelinde öğrencilere dil eğitimi vermektedir. İrlanda ve İngiltere’de alanlarında uzmanlaşmış öğretmenlerle çalışan CES aynı zamanda dil eğitimini eğlenceli hale getirmek yeni metotlar geliştirmiştir.

2007 yılında CES ‘Star English Language School in Europe’  ödülüne layık görülmüştür. 2008-2011 yılları arasında bu prestijli ödüle aday gösterilerek 5 yıl üst üste aday gösterilen tek dil okulu olmuştur.

CES Harrogate

Bir SPA şehri olan Harrogate 2013 yılında dünyanın yaşanacak en iyi yeri olarak seçilmiştir. Yorkshire Dales’in güney bölgesinde yer alan Harrogate antika dükkânları, kafeleri, barları, güzel parkları ile çok fazla zenginliğe sahiptir.

CES Harrogare ferah, rahat ve ortalama 9 kişilik sınıfları, çalışma ve internet için bilgisayar ve modern çalışma merkezi, ücretsiz wi-fi, kütüphane, sevecen ve deneyimli idari personeli, kantin ve oyun odası ile öğrencilerine dil eğitimi vermektedir.

CES Harrogate’de sunulan eğitim imkânları:

Standart Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Kombinasyon Kursları – Birebir Eğitim

IELTS Hazırlık Kursu

İş İngilizcesi

Cambridge Hazırlık Kursu

CES Harrogate’de konaklama:

Aile Yanı Konaklama

Konuk Evleri ve Oteller

Akreditasyonları:

            

 

Aktif Yurtdışı Eğitim`in mevcut kayıt avantajlarından yararlanmak isterseniz 0212 556 81 88 numaralı telefonumuzdan ya da [email protected] mail adresimizden danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.