CAMBRIDGE ACADEMY OF ENGLISH

CAMBRİDGE ACADEMY OF ENGLİSH

İngiltere’nin bağımsız dil okullarının oluşturduğu “Quality English” in Cambridge’deki tek temsilcisi olan Cambridge Academy of English 1975 yılında kurulmuştur. Şehir merkezine 15 dakika, Londra’ya  1 saat uzaklıkta olan CAE İngiltere eteklerinde konforlu ve güvenli bir yerleşim bölgesinde bulunmaktadır.

75 farklı ülkeden yaklaşık 23000 kişiye dil eğitimi veren Cambridge Academy of English, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer olan Cambridge’de İngiliz yaşam ve kültürü ile de sizleri tanıştırıyor.

Standart programlarda haftada 21 saat ders, 10 saat öğretmen destekli bireysel çalışma, 12 kişilik sınıflar ve ücretsiz ders materyalleri vardır. Ayrıca sınıflar oluşturulurken farklı milletlerden öğrenciler olmasına dikkat edilir.

Cambridge Academy of English’de öğrencilerin birlikte vakit geçirebilecekleri ortak bir alan, büyük bir bahçe, kütüphane, bilgisayar laboratuvarları ve multi-medya merkezi bulunmaktadır.

Cambridge Academy of English’de sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Hukuk İngilizcesi

IELTS / TOEFL sınav hazırlık kursları

PET, FCE, CAE, CPE, TOEIC sınav hazırlık kursları

Cambridge Academy of English’de konaklama:

Aile yanı konaklama

Öğrenci Yurtları

Aktif Yurtdışı Eğitim`in mevcut kayıt avantajlarından yararlanmak isterseniz 0212 556 81 88 numaralı telefonumuzdan ya da [email protected] mail adresimizden danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.