Bosworth Independent College

 

1977’de kurulan Bosworth Independent College, İngiltere’nin kalbindeki Northampton’da bulunan küçük ve samimi bir yatılı ve gündüz Kolejidir. 13- 19 yaşları için akademik programlar sunan Bosworth , her öğrenci için özelleştirilmiş bir zaman çizelgesi olmasını sağlar . Her öğrenciyi güven içerisinde büyümeye ve çevremizdeki dünya için yaşam boyu merak uyandırmaya teşvik etmeye çalışan bir okuldur . İletişim ve işbirliğini yaratıcılık ile birleştiren öğrenciler yetiştirmekle tanınan bir okuldur . akademik kadrosu ile mükemmeliyet hissi uyandıran bir eğitim anlayışı vardır .

Bosworth, 9. Sınıf, BTEC İşletme ve Üniversite Hazırlık programlarından geniş bir A,-level, 3 yıllık GCSE eğitimi ve çok esnek bir konu kombinasyonu seçeneği sunmaktadır.

Kolej, konfor, güvenlik ve gönül rahatlığı sağlayan mükemmel bir tam denetimli konaklama seçeneği sunar.

Bosworth, tüm alanlarda, ancak özellikle bilim alanında üstündür ve potansiyel tıp öğrencileri için kapsamlı bir program yürütür. Üniversite başvurularında bireysel destek ve rehberlik sağlanır ve Bosworth’un öğrencileri Oxbridge dahil en iyi İngiliz Üniversitelerine göndermesine yardımcı olur. Önde gelen birçok üniversite, sunum yapmak için her yıl Koleji ziyaret etmektedir.

Northampton, Oxford ve Cambridge arasında merkezi bir konumda ve Londra’dan karayolu veya trenle sadece bir saat uzaklıkta bulunan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Kasaba, mükemmel alışveriş merkezleri, çok salonlu sinemalar, yüzme havuzları, spor salonları, uluslararası restoranlar ve spor ve eğlence tesisleri dahil olmak üzere birçok modern tesise sahiptir.

Öğrenciler, elliden fazla sınıf, dokuz tam donanımlı bilim laboratuvarı, sanat stüdyosu, çalışma salonları, sınav odası, toplantı odaları ve öğrenci ortak alanları dahil olmak üzere mükemmel öğretim tesislerinin avantajlarından yararlanır.

 

Ücretler

GCSE – EFL ile 1 yıl yoğun veya 2 yıl : £21,000

A seviyesi – 2 yıl (4 konu veya 3 konu + EFL) : £21,000Akademik Hazırlık Programı 1 yıl veya vadeye göre : £21,000

 

 

Bosworth Independent College’de eğitim almak, Aktif Yurtdış Eğitim`in danışmanlığından faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da [email protected]