BELS MALTA & GOZO DİL OKULU

BELS 1997 yılında kurulmuş, bir aile tarafından işletilen, eğitim sistemiyle tamamen uyumlu, butik İngilizce Dil Okulları grubudur.

Profesyonel, sakin ve İngilizce öğreniminin zirvede olduğu bir ortam arayan yetişkinler için BELS Gozo merkezi, çağdaş ve modaya uyan bir çevrede, İngilizce öğrenmeye devam etmek ve bu deneyimi yeni insanlarla tanışmak ile birleştirmek isteyen yetişkinler için BELS Malta merkezi oldukça uygun bir seçenek olacaktır.  Genel, yoğun İngilizce, IELTS sınav hazırlık, iş İngilizcesi geniş kurs yelpazesine sahip olan BELS tecrübeli akademik kadrosuyla uygun fiyatlı dil eğitimi vaad ediyor.

 

BELS Malta, ülkenin en turistik bölgelerinden biri olan St.Paul`s Bay`de yer alır. Bölgenin cazibe merkezleri olarak sayılabilecek ulusal akvaryum ve Cafe Del Mar okula yürüme mesafesindedir. Birçok otelin bulunduğu merkez çok sayıda turist ve öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

 

Tek kişilik suit, paylaşımlı gibi çeşitli yurt seçeneklerine sahip olan okulumuzun tüm konaklamaları okula yürüme mesafesindedir.

 

Kurs, konaklama fiyatları ve vize gibi diğer detaylar için;

  0212 556 81 88 yada [email protected]