Merhaba, ben Ayça.

Lisedeyken İspanya’ya olan ilgimden dolayı mezun olduktan sonra hemen ispanya’ya dil okuluna gittim fakat sonrasında üniversite eğitimim için yeterli bilgi ve yardımı alamamıştım. Bu yüzden sene kaybettim ve çok moralim bozulmuştu.

Her şeye rağmen, bir ümit araştırmaya devam ediyordum, sonrasında karşıma Aktif Yurtdışı Eğitim ve Fatih bey çıktı ve her şey yavaş yavaş yoluna girmeye başladı. Bana sundukları seçenekler ve benim istediklerimi göz önüne alarak yaptıkları doğru yönlendirmeler sonucu üniversite seçimimi yaptık. Her aşamada çok yardımcı oldular ve en ufak sorun yaşadığımda ulaşabiliyor olmam büyük bir güvence oldu benim için.

Öncelikle okulu ve şehri tanımak adına 1 aylığına bölümümü okuyacağım okulda bol gezili, kültürel aktivitelerle dolu hızlandırılmış İspanyolca eğitimi aldım. 1 ay az bir süre gibi gelse de birçok şey öğrendim, bol bol gezdim ve birçok ülkeden arkadaşlar edindim.

Ekim’de de bu eğlenceli ortamda üniversite yıllarıma başlayacağım için çok mutluyum. Her şey için çok ama çok teşekkürler Aktif Yurtdışı Eğitim.