ASA College, 1985 yılında kurulmuştur. o zamanlar New York City’nin nitelikli ana bilgisayar programcılarında ciddi bir sıkıntıya sahip olduğu için bilgisayar programlamaya odaklandı.
O zamandan beri, kolej 3000’den fazla öğrenciye, 20 eğitim programına ve Manhattan şehir merkezinde ve Brooklyn şehir merkezinde merkezi olarak konumlandırılmış 2 büyük kampüse ve Hialeah, Florida’da bir kampüse sahip oldu.
üniversitelerin ve işletmelerin eğitiminizi ilerletirken ve iş ararken talep edebileceği İngilizce dil yeterlilik sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olacak İngilizce dil programları da sunmaktadırlar. İngilizce dil programlarımız gelecekteki üniversite çalışmalarında ve iş fırsatlarında başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu tür programlar şunları içerir:
Yoğun İngilizce Programı (IEP)
İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL)
TOEFL Sınav Hazırlığı

Yoğun İngilizce Programı haftada onsekiz ila yirmi beş saat arasında küçük sınıf eğitimi sunmaktadır. Bu program iki haftada bir başlangıç tarihlerine sahiptir. Öğrenciler genellikle bu programa New York’ta kaldıkları süre boyunca konuşmalarını geliştirmek için katılırlar.
Haftada on sekiz saatlik İş İngilizcesi Hazırlık Programı, Cambridge İş İngilizcesi sınavlarına hazırlanmak ve ya iş piyasasında daha rekabetçi olabilmek için İngilizce iletişim güçlerini geliştirmek isteyen profesyoneller ve mezunlara yöneliktir.

Haftada yirmi saatlik TOEFL Hazırlık Programı, öğrencilerin akademik ve kariyer amaçları için ihtiyaç duydukları TOEFL puanına ulaşmalarına yardımcı olur.

New York Merkezi’nin Yoğun İngilizce Programı, öğrencilere haftada 25 saate kadar İngilizce Dil Eğitimi sağlar. Sınıflar haftada beş gün, Pazartesi – Cuma, sabah, öğleden sonra ve akşam bölümlerinde toplanır.
Bu sınıf ayrıca öğrencilerin New York’ta gerçek dünya İngilizce konuşma pratiği yapabilmeleri için iki haftada bir geziler düzenler. Central Park, Soho, Union Square, Strand Kitabevi, Brooklyn Botanik Bahçeleri, tüm şehrin müzelerine ve daha fazlasına gidiyor.

İlk sınıftan başlayarak İngilizce konuşacak, okuyacak ve iletişim kuracaksınız. Sınıflar dinamik ve eğlencelidir, bu nedenle öğrendiklerinizi hemen uygulamak için birçok fırsatınız olacaktır. Uygun fiyatlı programlarımızın ASA’yı İngilizce öğrenmek için canlandırıcı bir yer haline getirdiğini göreceksiniz.

Öğrenciler yeterlilik temelinde belirli seviyelere yerleştirilir. Bu yeterlilik test edilerek belirlenir. Öğrenciler, öğrenmeyi gösteren notları uygun şekilde dağıtan eğitmenler tarafından değerlendirilir. sınıflandırma bileşenleri şunları içerir: dilbilgisi, sözlü iletişim ve okuma, yazma ve entegre dil becerileri.

ASA College sizlere neler sunuyor;
Esnek zamanlama,
Uygun fiyatlı eğitim,
New York’un kalbinde eğitim,
Küçük Sınıflar,
Sınırsız bilgisayar laboratuvarı erişimi,
Her Pazartesi yeni başlangıç tarihleri,
Ders Tamamlama Sertifikası,
Metro ve otobüslere erişilebilir,
Öğrenciler, geleceklerine hazırlanmalarına yardımcı olan bu ve diğer hizmetlerden yararlanırlar.

Sizlerde AktifEdu aracılığı ile ASA COLLEGE’ da eğitim almak isterseniz, bizlere ulaşınız.

0212 556 81 88 ya da [email protected]