AM LANGUAGE STUDIO – SLIEMA – MALTA

1987 yılında kurulan am language Studio, Malta’nın en turistik şehirlerinden biri olan Sliema`da yer almaktadır.  Paceville, St.Julian`s gibi Malta`nın en canlı bölgelerine yürüme mesafesindedir. Ayrıca başken Valletta`ya otobüsle 15 dakika sürmektedir.

 

Am language Studio sınıf içersindeki eğitimin yanı sıra ders dışı sosyal aktivitelere de oldukça önem vermektedir. Bu yüzden haftalık sosyal aktivite programı sürekli güncellenir. Ücretli ve ücretsiz pek çok aktivitenin bulundan programa okuldaki tüm öğrenciler grup liderleriyle birlikte katılabilmektedir. Sosyalleşme imkanı sağlayan bu programlar İngilizce pratik açısından da oldukça önemlidir. Genel-Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS sınav hazırlık ve gençlik yaz kampları gibi oldukça geniş kurs yelpazesine sahiptir.

 

am language Studio ISO 9001 sertifikasına ve Malta Eğitim Bakanlığından lisansa sahiptir. Okulda akıllı tahta bulunan 16 derslik, İngilizce dil laboratuarı, çalışma odası, resepsiyon, ücretsiz internet erişimi, kantin ve teras bulunmaktadır.
Sınıfların ortalama mevcudu 10, maksimum 12 kişidir.
Tek-çift kişilik odalarda yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur. Yurtların hepsine okula yürüme mesafesindedir.

Kurs, konaklama fiyatları ve vize gibi diğer detaylar için;

  0212 556 81 88 yada [email protected]