YENİ BİR DÜNYA GÖRÜŞÜ KAZANDIM.

yurtdisi-egitim

23 Ekim itibariyle Malta’da İngilizce eğitimime başladım. Okulum Chamber College konakladığım aparta yürüyerek 3 dakikalık mesafeydi. Yaşamım boyunca unutamadığım anılara ev sahibi olan Malta’ya şimdiden teşekkürler. Yaklaşık 3 ay gibi bir sürede hem gramer hem pratik hem de sosyallik kazandım.  Farklı milletlerden insanlar tanıdım, hayata farklı açılardan bakmayı öğrendim. Yeni bir dünya görüşü kazandım.

Okul gezilerine olabildiğince katılmaya çalıştım. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen arkadaşlara tavsiyem kesinlikle sosyallik anlamında AKTİF olmanız. J Bu süreçte Avrupa’da bulunan birkaç ülkeyi de gezme fırsatı buldum. Değişik mutfakları tattım, arkadaşlarıma da tattırdım.

Bu güzel deneyimi yaşamamı sağlayan en başından en sonuna kadar yanımda olan Aktif Yurtdışı Eğitim’e çok teşekkür ederim. Bu dönemde Burak Abimin yanımda olacağını biliyordum öyle de oldu. Kendisine ve değerli Osman Amcama teşekkürlerimi sunarım.

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı