OHLA – OPEN HEARTS LANGUAGE ACADEMY

OHLA – OPEN HEARTS LANGUAGE ACADEMY

Amerika Birleşik Devletleri’nin eyaletleri olan Miami, Orlando ve Boca Raton’da okulları bulunan OHLA (Open Hearts Language Academy) Amerika merkezli kaliteli ve seçkin dil okullarından bir tanesidir.

OHLA – OPEN HEARTS LANGUAGE ACADEMY
OHLA – OPEN HEARTS LANGUAGE ACADEMY

Farklı pek çok kurum ve kuruluştan aldığı ödüllerle 20 yılı aşkın bir süredir eğitim vermeye devam eden OHLA, “Miami’deki En İyi Dil Okulu” ödülünü 8 yıldır üst üste kazanmaktadır.

40’tan fazla üniversitenin partneri olan OHLA, OHLA’nın kurslarında eğitim alan ve belirli bir seviyeye gelen öğrencilerine sınav şartı olmaksızın (TOEFL, IELTS vs.) anlaşmalı olduğu bu üniversitelere direkt giriş imkânı sağlıyor. Ayrıca eğer dil okulu ile beraber bir pathway programına kayıt olunursa 24 haftalık dil eğitimi için ödenen ücret lisans veya yüksek lisans eğitimine başlandığında toplam eğitim tutarından düşülecektir. Yani böylelikle üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrenci 24 haftalık ücretsiz dil eğitimi alabilecektir. Ayrıca sadece dil eğitimi için başvuran öğrencilerine bile vizede kolaylık sağlaması açısından anlaşmalı üniversitelerinden şartlı kabul verebilen OHLA vize başvurusu esnasında yaşanabilecek sıkıntıları minimuma indirmektedir.

Üç farklı merkezi bulunan OHLA’nın bulunduğu şehirler:

1- Miami: Dünyaca ünlü plajlarının yanı sıra şahane bir iklime, pek çok farklı müzeye, zooloji bahçelerine, dünyaca ünlü bir deniz akvaryumuna, alışveriş tutkunlarının gözdesi olacak pek çok mağazaya, kaliteli restoranlara ve egzotik bir gece hayatına sahiptir. Kısacası Miami, mükemmel bir deneyim için her şeye sahiptir.

2- Orlanda: Alışveriş merkezleri ve sayısız mağazası ile dünyanın alışveriş başkentlerinden biri olan Orlando’da, Walt Disney World, Universal Studios, Adventure of Islands, SeaWorld ve daha birçokları gibi parkları bulabilirsiniz. Eğlenceli bir deneyime sahip olmak isteyenler için Orlando, güzel bir seçim olacaktır.

3- Boca Raton: Yerli halk tarafından “Boca” ismiyle bilinen bir şehir. Plajlar ve golf sahaları; güzel oteller ve harika sanat müzeleri, caz kulüpleri, lüks mağazalar ve daha fazlası… “Güneş Eyaleti”nin en güzel kumlu plajları ve mercan resiflerini sunmaktadır.

OHLA – OPEN HEARTS LANGUAGE ACADEMY
OHLA – OPEN HEARTS LANGUAGE ACADEMY

OHLA’da alabileceğiniz eğitimler:

Genel ve Yoğun İngilizce,
Sınav Hazırlığı (IELTS, TOEFL vs.)
Üniversite Pathway Programları,
İşletme ve Yönetim Sertifika Programları,
Uçuş Akademisi

OHLA hakkında detaylı bilgi için:

info@aktifedu.com, 0212 556 8188

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı