ODESSA MİLLİ MECHNIKOV UNİVERSİTESİ

ODESSA MİLLİ MECHNIKOV UNİVERSİTESİ

Odessa Mechnikov Milli Üniversitesi

 

Ukrayna’nın en köklü üniversitelerinden biri olan Odessa Mechnikov Milli Üniversitesi, 1865 yılında eğitim vermeye başlamıştır. Ukrayna’nın en önemli merkezlerinden birinde yer alan Odessa Mechnikov Milli Üniversitesi/ Odessa National I.I. Mechnikov University, başarılı çalışmaları sonucunda 2002 yılında Ukrayna’nın Bakanlar Kurulu tarafından ödül almaya layık görülmüştür. Uluslararası standartlarda eğitim verdiği için hem Türkiye’den hem de diğer ülkelerden öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

 

Dünya genelindeki en iyi 50 üniversiteden biri olan Odessa Mechnikov Milli Üniversitesi, birçok köklü üniversitenin önüne geçmiştir. Öğrencilerden puan şartı istemeyen Odessa Mechnikov Milli Üniversitesi, herkese istediği bölümde okuma fırsatı sunuyor. Odessa Mechnikov Milli Üniversitesi’nde eğitim verilen bölümler şunlardır:

 

Jeoloji – Coğrafya

Biyoloji

Tarih

Ekonomi – Hukuk

Fizik

Kimya

Matematik

Filoloji

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı