MALTA`DA BULUNAN LINGUATIME DİL OKULU`NU SEÇMENİZ İÇİN 8 NEDEN

MALTA`DA BULUNAN LINGUATIME DİL OKULU`NU SEÇMENİZ İÇİN 8 NEDEN

MALTA`DA BULUNAN LINGUATIME DİL OKULU`NU SEÇMENİZ İÇİN 8 NEDEN

1-Konum

Linguatime Dil Okulu’nun binası, Sliema’nın en güzel koylarından biri olan St. Julian’s Bay’e bakmaktadır. Birçok sınıfından bu  güzel manzarayı görebilmeniz mümkündür. Ayrıca St.Julians’a deniz kıyısından yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

 

 

2. KLASİK BİNA MODERN OKUL

Linguatime dil okulu Malta’ya özgü klasik bir binada hizmet vermesine karşın, dil eğitimi için ihtiyaç duyulan her türlü modern donanıma sahiptir. Sınıflar klimalı olup, akıllı tahtalar yardımıyla öğrencinin İngilizce öğrenmesi için gereken interaktif ortam sağlanmaktadır.

 

3. KONAKLAMALAR OKULA YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.

Öğrenci yurdu, aile yanı ve otel konaklaması sunar. Konaklama seçeneklerinin tamamı okula sadece birkaç dakika yürüme mesafesindedir.

 

 

 

4. DERSLER DIŞINDA ARALIKSIZ AKTİVİTELER VE İŞİNİ SEVEREK YAPAN ÇALIŞANLAR

Okul çalışanları işlerini severek yapan sıcakkanlı ve yardımsever kişilerdir. Ders dışında da her gün tekne turlarından partilere kadar sosyalleşebileceğiniz birçok etkinlik düzenlenmektedir.

5. HAFTALIK ÜCRETSİZ EK DERSLER VERMESİ.

Okuldan aldığınız kurs dışında, her hafta düzenli olarak öğleden sonraları en az iki kez gerçekleştirilen konuşma/film izleme/telaffuz/yazma derslerine katılarak dilinizi geliştirebilirsiniz. Üstelik bu ekstra derslerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

 

6. SEVİYE TANIMLAYICI SİSTEMİNİN OLMASI.

Güçlü akademik altyapısıyla öğrencilerin seviyelerini en iyi şekilde tespit edecek bir sisteme sahiptir. Ders öğretmenlerinin önerisi ya da öğrencinin kendi isteği ile seviye atlama sınavları sonrasında  öğrenci, seviyesinde olmadığı sınıfta zaman kaybı yaşamaz.

 

 

7. YILIN FARKLI ZAMANLARINDA UYGULADIĞI PROMOSYONLARLA SAĞLADIĞI BÜTÇE DOSTU FİYATLARA SAHİP OLMASI

Malta’da alacağınız tüm yetişkin kurslarında indirim fırsatları sunar. Eğitim ve konaklama dahil paket fiyatları ile öğrencilere çok uygun bir dil eğitimi imkanı vermektedir.

8.LİNGUATİME MALTA BİR IALC OKULUDUR.

Dünyanın 21 ülkesinden 118 okulun katılım gösterdiği IALC (International Association of Language Centres) en kaliteli eğitim veren yerel dil okullarını bir araya getirme amacıyla 1983 yılında kurulmuş kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Linguatime bir kalite göstergesi olarak IALC üyesi ender okullardan birisidir.

 

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı