MAHSA UNIVERSITY

MAHSA UNIVERSITY

MAHSA UNIVERSITY

  VİZYON

MAHSA, 2005 yılında Profesör Tan Sri Dr. Hj tarafından kuruldu. Profesör Haniffa, mesleğinde ki başarısını üniversitenin geleceği için kullanmış ve  Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik ve Müttefik Sağlık Bilimleri, İşletme ve Mühendislik alanlarında Güneydoğu Asya bölgesindeki akademik mükemmellik kalitesinin yaratılmasını içeren bir üniversite için çaba göstermiştir.

Bu vizyon ile Malezya`nın akademik mükemmellik için bir merkez haline gelmesi gerektiği görüşüne uygun olarak, ulusumuzun ihtiyaçlarına hizmet etmek için nitelikli ve kaliteli profesyoneller üretmeyi hedef kılmıştır.

Bandar Saujana Putra`daki yeni 48 dönümlük kampüs bu vizyonun somut örneğidir. Bugün MAHSA Üniversitesi 56 farklı ülkeden gelen öğrencilerle geniş bir kültür yelpazesine sahiptir . Sadece Asya bölgesinden değil, Avustralya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi bir çok dünya devinin öğrencilerine ev sahipliği yapmaktadır.

 

  FAKÜLTELER

Medicine & Biomedical Sciences – Tıp ve Biomedical Bilimleri

Dentistry – Diş Hekimliği

Health and Sports Sciences – Sağlık ve Spor Bilimleri

Pharmacy – Eczacılık

Nursing and Midwifery – Hemşirelik ve Ebelik

Business, Finance and Hospitality – İşletme , Finans ve

Engineering and Information Technology – Mühendislik ve Enformasyon Teknolojileri

Pre-University Studies – Üniversiteye Hazırlık Kursu

 

 

 

Detaylı bilgi için ;

0212 556 81 88

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı