LSI AVUSTRALYA DİL OKULU

LSI İNGİLTERE DİL OKULLARI

1965`ten beri yurtdışı eğitimin uzman firmalarından biri olan, 8 ülkede 15 şehirde eğitim veren LSI en kaliteli zincir okullardan biridir.

Genel ve Yoğun Kurslar, Akademik İngilizce, Sınavlara Hazırlık, Akşam Kursları gibi pek çok alanda eğitim verir. Dil öğreniminde son teknoloji kullanımına önem veren LSI 123 farklı milletten öğrenciye eğitim vermiş ve vermeye devam etmektedir.

LSI Avusturalya Brisbane`de hizmet vermektedir. Brisbane İngilizce eğitimi için ideal bir lokasyondur. Muhteşem sahilinin yanı sıra eşsiz doğasıyla harika bir şehir olan Brisbane iş, eğlence ve kültürün birleştiği bir yerdir. Şehrin merkezinde yer alan LSI, deneyimli eğitim kadrosu, etkileşimli öğrenimi, klimalı sınıfları, geniş bir öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimi ve daha pek çok özelliği ile LSI Brisbane İngilizce öğrenimi için unutulmaz bir deneyim sunmaya adaydır.

Siz de uluslararası saygın kuruluşlardan sertifika ve dil seviyesi kanıtı istiyorsanız:

info@aktifedu.com mail adresinden, 0212 556 81 88 numaralı telefondan veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı