LIDEN & DENZ INTERCULTURAL INSTITUTE OF LANGUAGES

LIDEN & DENZ INTERCULTURAL INSTITUTE OF LANGUAGES

LIDEN & DENZ INTERCULTURAL INSTITUTE OF LANGUAGES

1992 yılında kurulmuş olan Liden & Denz Intercultural Institute of Languages, Rusça konusunda en prestijli dil okuludur. St. Petersburg, Moskova ve Riga’da merkezleri bulunan Liden & Denz ayrıca sadece yaz aylarında (Haziran – Eylül) gruplara yönelik olarak Irkutsk şehrinde de eğitim vermektedir.

Kaliteli bir eğitim sağlamak için uluslararası akreditasyon kuruluşları tarafından düzenli olarak denetlenen Liden & Denz Rusça konusunda birinci sınıf bir eğitim kurumudur. Alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerle 25 yılı aşkın bir süredir eğitim vermeye devam etmektedir.

Eğitimin sadece okulda olmadığını bilen ve programlarını buna göre düzenleyen Liden & Denz her hafta birkaç kez kültürü ve insanları tanımak için okul dışı geziler düzenlemektedir. Bununla birlikte öğrencilerin yanında kalacağı aileler de öğrencilerin gelişimine sürekli olarak katkıda bulunmaları için yönlendirilmişlerdir.

Standart ve Yoğun Kurs’un yanında Birebir ve Sınav Hazırlığı gibi kurslar da sunan Liden & Denz bunlara ek olarak İş Rusçası, Rus Müziği ve Rus Edebiyatı gibi programlar da sunmaktadır.

Bulundukları şehirlerde merkezi lokasyonlarda hizmet veren Liden & Denz sunduğu birbirinden farklı seçenekler ve eğlenceli olanaklarla Rusça eğitimi için bir numaralı opsiyon olmaya devam ediyor.

 

Liden & Denz dil okullarının Türkiye temsilcisi olan Aktif Yurtdış Eğitim`in danışmanlığında faydalanmak ve daha pek çok farklı konu için :

  0212 556 81 88 ya da info@aktifedu.com

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı