LAL LANGUAGE CENTRES – İNGİLTERE DİL OKULLARI

LAL LANGUAGE CENTRES – İNGİLTERE DİL OKULLARI

LAL LANGUAGE CENTRES – İNGİLTERE DİL OKULLARI

30 yılı aşkın tecrübesiyle 5 ayrı ülkede ve 8 farklı merkezde eğitim veren LAL Language Centres deneyimli ve kaliteli bir zincir okuldur.

İsminin açılımı ‘Language And Leisure’ olan LAL eğitimin sınıfta olduğu kadar sınıf dışı etkinlikler de devam ettiğine olan inancını vurgular.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte alacağınız eğitim ve kuracağınız arkadaşlıklar sayesinde ömür boyu unutamayacağınız bir deneyim kazanabilir ve en önemlisi bunu yaparken İngilizcenizi de geliştirmiş olacaksınız.

30 yılı aşkın bir süredir eğitim veren birim kurum olarak LAL, dersleri her öğrencinin ihtiyacına ve ilgisine cevap verecek şekilde düzenleyebilen dinamik bir akademik kadroya sahiptir.

LAL Language Centres, İngiltere`de iki merkezde hizmet vermektedir. İster dünyanın en önemli başkentlerinden biri olan Londra`da eğitim alın, ister İngiltere`nin en güzel sahil kentlerinden biri Torbay`de… LAL ile yıllar boyu unutmayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız.

LAL`in sunduğu eğitimler:

  • Genel, Yoğun ve Premium İngilice
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık
  • 30/40+ Yaş için İngilizce

Detaylı bilgi için:

info@aktifedu.com, 0212 556 8188

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı