LAL LANGUAGE CENTRES – GÜNEY AFRİKA DİL OKULLARI

LAL LANGUAGE CENTRES – İNGİLTERE DİL OKULLARI

LAL LANGUAGE CENTRES – GÜNEY AFRİKA DİL OKULLARI

30 yılı aşkın tecrübesiyle 5 ayrı ülkede ve 8 farklı merkezde eğitim veren LAL Language Centres deneyimli ve kaliteli bir zincir okuldur.

İsminin açılımı ‘Language And Leisure’ olan LAL eğitimin sınıfta olduğu kadar sınıf dışı etkinlikler de devam ettiğine olan inancını vurgular.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte alacağınız eğitim ve kuracağınız arkadaşlıklar sayesinde ömür boyu unutamayacağınız bir deneyim kazanabilir ve en önemlisi bunu yaparken İngilizcenizi de geliştirmiş olacaksınız.

30 yılı aşkın bir süredir eğitim veren birim kurum olarak LAL, dersleri her öğrencinin ihtiyacına ve ilgisine cevap verecek şekilde düzenleyebilen dinamik bir akademik kadroya sahiptir.

LAL Language Centres, Güney Afrika`nın başketin Cape Town`da yer almaktadır. Afrika`da eşsiz bir deneyim yaşamak ve bu deneyimi yaşarken İngilizce öğrenmek için LAL doğru bir tercih olacaktır.

LAL`in sunduğu eğitimler:

  • Genel, Yoğun ve Premium İngilice
  • İş İngilizcesi
  • 30/40+ Yaş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık
  • Hukuk İngilizcesi
X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı