LAL APOLLO İRLANDA DİL OKULU

LAL LANGUAGE CENTRES – İNGİLTERE DİL OKULLARI

LAL APOLLO İRLANDA DİL OKULU

30 yılı aşkın tecrübesiyle 5 ayrı ülkede ve 8 farklı merkezde eğitim veren LAL Language Centres deneyimli ve kaliteli bir zincir okuldur.

İsminin açılımı ‘Language And Leisure’ olan LAL eğitimin sınıfta olduğu kadar sınıf dışı etkinlikler de devam ettiğine olan inancını vurgular.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte alacağınız eğitim ve kuracağınız arkadaşlıklar sayesinde ömür boyu unutamayacağınız bir deneyim kazanabilir ve en önemlisi bunu yaparken İngilizcenizi de geliştirmiş olacaksınız.

30 yılı aşkın bir süredir eğitim veren birim kurum olarak LAL, dersleri her öğrencinin ihtiyacına ve ilgisine cevap verecek şekilde düzenleyebilen dinamik bir akademik kadroya sahiptir.

LAL, İrlanda`da partner okulu olan Apollo Language Centre`la birlikte eğitimlerini sürdürmektedir.

Avrupa`nın en eski üniversitelerinden biri olan Trinity College`in etrafında kurulmuş olan tarihi bir kent olan Dublin, İrlanda`nın başkentidir. Son dönem dev teknoloji şirketlerinin merkezlerinin taşındığı bir merkez olan Dublin Avrupa`nın gözde başkentlerinden biridir. Sıcakkanlı, yardımsever ve geçmişteki ilişkilerimiz nedeniyle Türklere karşı sevgi dolu olan insanlarıyla Dublin İngilizce öğrenirken eşsiz bir deneyim yaşayabileceğiniz şahane bir şehir.

IELS Apollo`nun sunduğu eğitimler:

Genel ve Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınav Hazırlık

Detaylı bilgi için:

info@aktifedu.com, 0212 556 8188

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı