GRIFFITH COLLEGE

GRIFFITH COLLEGE

İrlanda’nın en büyük bağımsız özel koleji olan Griffith College Dublin, Cork ve Limerick’te üç ayrı kampüste eğitim vermektedir. 1974 yılında kurulan Griffith College 7000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Lisans ve Yüksek Lisans programlarının yanında dil hazırlığı programları da sununa Griffith College pek çok farklı alanda eğitim sunmaktadır.

İrlanda`da öğrencilerin okul devam ederken haftada 20 saat, okulun olmadığı dönemlerde ise haftada 40 saat çalışma izni mevcuttur. Ayrıca eğitiminizi bitirdikten sonra lisans mezunları için 6 ay ila 1 yıl yüksek lisans mezunları içinse 2 yıl boyunca İrlanda`da çalışma veya iş arama hakkı mevcuttur.

Yıllık ücretleri İngiltere`ye kıyasla oldukça uygun olan Griffith`te 8.000 ila 14.000 Euro arasında değişen lisans, yüksek lisans ve sertifika programlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Aktif Yurtdışı Eğitim aracılığıyla İrlanda`da üniversite eğitimi almak ve daha detaylı bilgi için:   0212 556 81 88    info@aktifedu.com

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı