GECE GÜNDÜZ DEMEDEN…

Dil eğitimi almaya karar verdiğim zaman hangi ülkeye gitmem gerektiği konusunda tereddütler yaşadım. Aklımda birçok ülke ve farklı şehirler vardı. Yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerini ziyaret etmeye başladığım zaman Aktif Edu ile karşılaştım.

Kapıdan içeri girdiğim an çok farklı bir atmosfer ve aile ortamı olduğunu gördüm. Ofislerinde olduğum süre boyunca Aktif Edu ekibinin işini ne kadar severek yaptığına ve danışanlarının sorularıyla içtenlikle ilgilendiklerine şahit oldum. Burak Yılmaz ve ekibiyle tanıştıktan sonra hiç çekinmeden aklımdaki tüm soruları dile getirdim ve aldığım bilgileri değerlendirdikten sonra İrlanda Dublin’deki English Studio dil okuluna gitmeye karar verdim.

Su anda İrlanda’da 1.ayimi tamamladım:) Buraya geldiğimde mağdur olan öğrencileri gördükten sonra Aktif Edu`nun kıymetini bir kere daha anlamış oldum. Bana sadece bir danışan gözüyle değil, bir dost bir kardeş gözüyle baktıkları için ve gece gündüz demeden Türkiye’de ve İrlanda’da sorularımı yanıtsız bırakmadıkları için başta Burak Yılmaz olmak üzere tüm Aktif Edu ekibine çok teşekkür ederim:)

Yurtdışında eğitim almak isteyen arkadaşlara Aktif Edu ofisini bir kez olsun mutlaka ziyaret etmelerini tavsiye ederim.

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı