BHMS BUSINESS AND HOTEL MANAGEMENT SCHOOL

BHMS BUSINESS AND HOTEL MANAGEMENT SCHOOL

BHMS BUSINESS AND HOTEL MANAGEMENT SCHOOL

BHMS kampüs binaları ve öğrenci yurdu, güzel şehir Luzern`in kalbinde, birbirine yürüme mesafesinde ve şehir merkezinde bulunmaktadır. Bu eşsiz şehrin kalbinde yaşamak ve öğrenmek, öğrencilerin kentsel niteliklerin yanı sıra Luzern`in cazibesinin ve münhasırlığının tadını çıkarmalarını sağlar.

BHMS (Robert Gordon Üniversitesi ile birlikte), eğitim kalitesinden ödün vermeksizin İsviçre`deki en hızlı BA Derecelerinden birini tasarladı. BHMS`de, öğrenciler 18 aylık çalışma ve ayrıca 18 aylık bir staj döneminde otel ve otelcilik yönetimi alanında lisans derecesine erişebilirler. Başka bir İsviçre otel yönetim okulunda benzer bir eğitim, 24 aylık çalışma ve 12 aylık bir staj dönemi gerektirir. Bu, BHMS mezunlarına 6 ay daha az çalışma eğitimi verirken, İsviçre`de 6 aylık ücretli iş deneyimi kazanma avantajı sağlıyor.

BHMS, 20 haftalık bir dönemi her biri 5 haftalık dört mini dönem olarak bölerek eşsiz bir eğitim sistemi tasarladı. Bu sistem, öğrencilerin diğer İsviçre otel okullarında olduğu gibi her zamanki 8-10 konunun yerine yalnızca bir kez 3-4 akademik konuyla ilgilenmelerine olanak tanır. Sonuç olarak BHMS öğrencileri, 12-14 civarında akademik konuyu 6 aylık süre içerisinde tamamlayabiliyorlar.

Endüstri eğitimi, BHMS`deki çalışma programının ayrılmaz bir parçasıdır. Her akademik yıl boyunca, öğrenciler BHMS tarafından onaylanmış bir otel veya restoranda 4-6 aylık bir endüstri eğitim dönemi yürütmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak, BHMS, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika`daki lisansüstü öğrencilerin yerleştirilmesinde uzmanlaşmış çok sayıda uluslararası yerleştirme ajansı ile birlikte çalışır. Kariyer ve Yerleştirme Danışmanı öğrencileri, İsviçre ve yurtdışında bulunan otellerde ve restoranlarda yerleştirmelerde yardımcı olur.

Daha fazla bilgi almak için 0212 556 81 88 numaralı telefondan veya aşaıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı