BEET LANGUAGE CENTRE

BEET LANGUAGE CENTRE

BEET LANGUAGE CENTRE

BEET LANGUAGE CENTRE

 

İngiltere’nin bağımsız dil okullarının oluşturduğu “Quality English” in Bournemouth’taki temsilcisi olan BEET, 1979 yılında kurulmuş ve tüm öğrencilerin İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenebilmesi için aile sıcaklığında profesyonelce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.

Öğrencilerin yaş ortalaması 20-29 arası olup yaklaşık 50 farklı milletten insan her yıl BEET LANGUAGE CENTRE’a iyi bir dil eğitimi almak için gelmektedir.

BEET sosyal aktivite açısından da çok fazla seçenek sunmaktadır. Akşam aktiviteleri, konferanslar ve şehir gezilerinin dışında 2 bilgisayar odası, ücretsiz internet, kütüphane ve kafeteryaları ile öğrencilerin diğer ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

BEET LANGUAGE CENTRE’de sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

ESP

EAP

IELTS kursları

Cambridge Hazırlık Sınavları

Teacher Training

BEET LANGUAGE CENTRE’de konaklama:

Aile yanı konaklama

Öğrenci evleri

Akreditasyonları;

Aktif Yurtdışı Eğitim`in mevcut kayıt avantajlarından yararlanmak isterseniz 0212 556 81 88 numaralı telefonumuzdan ya da info@aktifedu.com mail adresimizden danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

X
✅ Yurtdışı Eğitim :  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ✅ Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği : Kayıtlı ✅ Kurumsal Telefon: 0212 556 81 88 ✅Dil Okulu : Tüm Ülkelerde Dil Okulu Fırsatı