THE ENGLISH STUDIO

Dünyanın en kozmopolit, en seçkin ve en güzel şehirlerinden ikisi olan Dublin ve Londra’daki merkezlerinde 1997’den beri 60.000’den fazla öğrenciye hizmet veren The English Studio, İngilizce eğitiminde alanındaki uzman okullardan birisi.

Tecrübeli ve arkadaş canlısı öğretmen kadrosuyla 20 yıldır İngilizce öğretmeye devam eden The English Studio sınıftaki aktif eğitimi ve sınıf dışı aktiviteleriyle hem eğlenerek öğrenmeyi amaçlar hem de her alanda kullanabileceğiniz bir İngilizceye sahip olmanız için çalışır. Bireysel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hazırlanmış olan kurslar öğrencilerin kendilerine en uygun hızda öğrenebilmesini ve ilerleyebilmesini sağlar.

Dinamik ve birbirinden farklı sosyal programlarıyla The English Studio, klasik sınıf eğitiminin çok ötesine geçen bir öğrenme deneyimi sunar. Öğrencilere, Dublin ve Londra`nın sunduğu tüm olanaklardan faydalanma şansı veren haftalık, bir dizi sosyal etkinlik düzenlenir. Popüler noktalarda yapılacak eğlencelerden rehberli turlara ve kültürel etkinliklere kadar The English Studio`da geçirdiğiniz zaman asla unutamayacağınız bir deneyim olacak!

The English Studio dünyanın dört bir yanında gelen öğrencilere ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda en kaliteli konaklama imkânına sahip olmaları için çalışır. İsterseniz İngilizce konuşulan bir ailenin yanında tek başınıza veya paylaşımlı bir odada, isterseniz bir öğrenci yurdunda dil öğrenmeye çalışan pek çok başka öğrenciyle birlikte, dilerseniz de paylaşımlı odalara sahip ekonomik hostellerde konaklama imkânına sahip olabilirsiniz.

The English Studio’nun sizlere sunduğu şey çok basit: İngilizcenin anavatanında seçeceğiniz harika bir şehirde, yardımsever ve kişiye özel destek veren bir kadroyla kaliteli bir eğitime uygun fiyatlara sahip olmak.

Daha fazla bilgi almak için 0212 556 81 88 numaralı telefondan veya aşaıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.