LAL IELS MALTA DİL OKULU

30 yılı aşkın tecrübesiyle 5 ayrı ülkede ve 8 farklı merkezde eğitim veren LAL Language Centres deneyimli ve kaliteli bir zincir okuldur. Ayrıca Malta`nın dil okulu akreditasyon merkezi olan FELTOM`un bir üyesidir.

İsminin açılımı ‘Language And Leisure’ olan LAL eğitimin sınıfta olduğu kadar sınıf dışı etkinliklerde de devam ettiğine olan inancını vurgular.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte alacağınız eğitim ve kuracağınız arkadaşlıklar sayesinde ömür boyu unutamayacağınız bir deneyim kazanabilir ve en önemlisi bunu yaparken İngilizcenizi de geliştirmiş olacaksınız.

30 yılı aşkın bir süredir eğitim veren birim kurum olarak LAL, dersleri her öğrencinin ihtiyacına ve ilgisine cevap verecek şekilde düzenleyebilen dinamik bir akademik kadroya sahiptir. Okulda ücretsiz Wi-Fi, bilgisayar-çalışma odası ve kafeterya gibi imkanlar bulunmaktadır.

 

LAL IELS Malta`da iki ayrı merkezde hizmet vermektedir.

 

Biri Malta`nın en hareketli ve turistik şehirlerinden olan Sliema`da bulunmakta  ve sahile yürüme mesafesindedir. 95 adet derslik bulunan okul Malta`nın en büyük okullarından birisidir. Hepsi modern donanımlarla desteklenmiş sınıflarının yanısıra öğrencilerin sosyal yaşamları için her türlü imkan bulunmaktadır.İkinci merkez ise adeta butik bir okuldur ve Malta`nın diğer adası olan Gozo`da bulunmaktadır. Daha küçük daha sakin ve daha özel bir deneyim için tercih edilen bir merkezdir.

IELS`in sunduğu eğitimler:

  • Genel, Yoğun ve Premium İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık
  • 30/40+ Yaş için İngilizce

Tek-çift kişilik odalarda yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Yurtların hepsi okula yürüme mesafesindedir.

 

( İki kişilik yurt odası)

Detaylı bilgi için:

  0212 556 81 88    yada    [email protected]