CLUBCLASS MALTA

       CLUBCLASS MALTA

       Malta gece hayatının kalbi olan Paceville’e 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Clubclass Malta; Malta Turizm ve Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bir okuldur. Ayrıca FELTOM üyesi de olan okulumuz eğitim ve konaklama imkanları ile iç içedir. Kampüs şeklinde inşa edilen okulun tüm konaklamaları aynı yerdedir. Kurslarımız Avrupa Konseyi tarafından kurulan Dil Öğrenimi ve Öğretimi çalıştayının Ortak Avrupa Çerçevesi Referansına dayanmaktadır. Kurslar, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye, her seviye arasında artan dil gelişimine göre devamlılığı öngören bir sistemdir.

Clubclass`daki tüm eğitim sistemi öğrencilerin ilgisini çekmek, teşvik etmek ve motive etmek için tasarlanmıştır. Bu faktörlerin birleşimi, iletişim ve pratik kullanımı ile en hızlı sonuçların verildiği gösterilmiştir. Dersler son derecede eğitimli ve deneyimli profesyonel öğretmenler tarafından en yeni eğitim materyallerini kullanarak verilir.

       Okulun Özellikleri

Tüm sınıflarımız ferah, aydınlık, yaz aylarında klimalı ve kışın ısıtmalıdır. Genel-Yoğun İngilizce, sınav hazırlık, İş ingilizcesi ve gençlik kampları gibi pek çok kurs seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca her hafta güncellenen sosyal aktivitelerde öğrenciler eğlenirken pratik yapma imkanı da sunmaktadır. Aktiviteler arasında, ücretsiz İngilizce dersleri, plaj voleybolu, halı saha maçı, günlük geziler, açık ve kapalı alanda pek çok imkan sunulmaktadır.

Açık ve kapalı havuz

Restorant

Ücretsiz Wi-Fi

Fitness Merkezi

Sauna & Jakuzi

 

       Konaklama

Kampüs içerisinde bulunan paylaşımlı dairelerin yanı sıra aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur.

 

Detaylı bilgi için:

 0212 556 81 88  [email protected]