Merhaba, ben Çimen Surun. Psikolog olmak istediğim için İngilizce öğrenmek benim için hayati bir sorun haline gelmişti fakat Aktif Yurtdışı Eğitimle yollarımız kesiştikten sonra bu bir sorun olmaktan çıktı. Kafam allak bullak ve korkular içinde İstanbul’da yurt dışı danışmanlığı yapan acentaları aramaya koyuldum.

AktifEdu’ya bir e posta gönderdim ve ertesi gün Fatih abi arayıp bilgi verdi. Ardından ofise gidip işlemlere başladık. Osman amca, Burak abi ve Fatih abi bütün süreç boyunca yanımda olup her sorunuma en kısa sürede çözüm buldular. Hatta İngiltere’de eğitime başladığımda düzenli olarak kullanmam gereken ilaçlar için dolaba ihtiyacım olacaktı ve bu konu beni çok endişelendiriyordu. Çünkü kalacağım yurtta sadece ortak buzdolabı mevcuttu ama ben daha İngiltere’ye gelmeden odama özel dolapta getirtmişlerdi. Şuanda İngiltere’de Bournemouth’da Kaplan Dil Okulu’nda İngilizce dil eğitimime devam ediyorum ve Aktif Yurtdışı Eğitim sayesinde üniversite eğitimime de Bournemouth Üniversitesi Psikolojibölümünde devam edeceğim. Burada beni asla yalnız bırakmayacak tek bir telefonda yanımda hissettiğim Aktif Yurtdışı Eğitimle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz, hayallerinizde size doğru yolu gösterecek olan Aktif’e teşekkür ediyorum.

Her şeyden önce birer öğretmenden veya danışmandan çok abi sıcaklığıyla sizi güvende hissettirecek bir aile. Tekrar Osman amcama, Burak ve Fatih abilerime sonsuz teşekkür ederim. Umarım sizlerde iyi bir eğitim ve geleceğiniz için doğru kişilere danışırsınız.