CES OXFORD

CES – CENTRE OF ENGLİSH STUDİES

1979 yılında kurulmuş olan CES 30 yılı aşkın deneyimiyle dünya genelinde öğrencilere dil eğitimi vermektedir. İrlanda ve İngiltere’de alanlarında uzmanlaşmış öğretmenlerle çalışan CES aynı zamanda dil eğitimini eğlenceli hale getirmek yeni metotlar geliştirmiştir.

2007 yılında CES ‘Star English Language School in Europe’  ödülüne layık görülmüştür. 2008-2011 yılları arasında bu prestijli ödüle aday gösterilerek 5 yıl üst üste aday gösterilen tek dil okulu olmuştur.

CES Oxford

Dünyanın en ünlü üniversitesinin bulunduğu Oxford’da Wheatley bölgesinde bulunan CES, size dil eğitiminin yanında muhteşem bir kültürel deneyim de sunuyor. Kültürel etkinliklerin fazlaca olduğu Oxford’da ulaşım da rahat ve kolaydır.

Yeniden restore edilmiş 300 yıllık bir binada eğitim veren CES, yıl içinde birçok aktivite düzenlenen büyük bir bahçeye sahiptir.  Ayrıca tüm öğrencilerin faydalanabilmesi için bilgisayar odası, öğrenci dinlenme odaları, kantin, kütüphane, dil laboratuvarları, oyun salonları, öğrenci mutfakları ve televizyonlu-DVD oynatıcılı öğrenci odaları da mevcuttur. Sınıflar max. 10 kişiliktir.

CES Oxford’da eğitim programı;

Standart İngilizce

Yoğun İngilizce

IELTS Hazırlık Kursu

Cambridge Hazırlık Kursu

Bire-bir Eğitim Kursları

İş / Mesleki İngilizce

Genç Öğrenci Kursları

CES Oxford’da Konaklama;

Aile Yanı Konaklama

CES Oxford Öğrenci Konutları

Akreditasyonlar;

     

Aktif Yurtdışı Eğitim`in mevcut kayıt avantajlarından yararlanmak isterseniz 0212 556 81 88 numaralı telefonumuzdan ya da [email protected] mail adresimizden danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.