Başta İngiltere olmak üzere Malta, Kanada ve Avustralya gibi pek çok ülkedeki dil kurslarına bireysel olarak katıldığınız gibi ebeveynleriniz veya çocuklarınız ile de eğitim alabilirsiniz. Kendi yaş gruplarına göre ayrılmış yaz kurslarında çocuklar eğitim alırken, ebeveynlerde yetişkin kurslarında dil eğitimi alabilirler. Programa, anne + baba ve çocuk ya da ebeveynlerden bir tanesi + çocuk şeklinde iki ayrı katılım sağlanabilir. Eğer ebeveynler dil eğitimi programına katılmak istemezse, bazı okullarda çocuklar ile birlikte gezilere katılabilmektedir.

Program içeriği genellikle 2 haftadan başlayıp 10 haftaya kadar sürmektedir. Bu program genel İngilizce kursları gibi yılın her pazartesi günü başlamaz. Her okulun belirli bir başlangıç tarihleri vardır.

Çocukların programında okuldan okula göre değişkenlik göstererek haftada 20 veya 30 ders dil eğitimi verilmektedir. Dersler sabah veya öğleden sonra olabilmektedir. Çocukların hem öğrenirken hem de eğlenmeleri amaçlanır. İngilizce becerilerini pek çok aktivite ile geliştirmektedirler. Derslerden sonra şehrin ünlü yerlerine geziler düzenlenir. Müze ziyaretleri, tiyatro gibi sosyal aktiviteler ile birlikte futbol, basketbol, yüzme gibi sportif aktiviteler yapılmaktadır.

Yetişkin dil kurslarında ise haftalık 20-25 ve nadiren de olsa 30 ders arasında eğitim verilmektedir.

Pek çok okulda yetişkinlerin ile çocukların eğitim aldığı okul binaları farklıdır ama birbirine yakındır. Çocukların kursları genellikle daha geç bir saatte başlar ve daha geç biter. Böylelikle ebeveynler rahatça çocuklarını okula bırakıp, okuldan alabilirler. Bazı okullarda servis mevcuttur.

Konaklama olarak çeşitli opsiyonlar mevcuttur. İsterseniz bir yabancı ailenin yanında kalıp, yarım pansiyon veya full pansiyon şeklinde kendi kültürlerine daha yakın olursunuz, isterseniz airbnb ya da booking.com siteleri üzerinden okula yakın bir bölgede konaklama sağlayabilirsiniz. Ve yahut stüdyo dairelerde de kalabilirsiniz.

Şirketimiz tarafından danışmanlarımız eşliğinde yapacağınız gideceğiniz yerin belirlenmesinden vize sürecine kadar her etapta ücretsiz danışmanlık hizmetimiz bulunmaktadır.

Sizler de ailecek bir eğitim almak ve yeni deneyimler oluşturmak isterseniz aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

0212 556 81 88   ya da [email protected]