Okul Resimleri -->

EMBASSY ENGLISH LONDRA DİL OKULU

EMBASSY ENGLISH LONDRA DİL OKULU

Tarihi, kültürü, ekonomisi ve dünya siyasetindeki önemi sebebiyle Londra dünyanın en önemli başkentlerinden biridir. 8 milyonluk nüfusuyla Avrupa Birliği`nin en kalabalık 2. şehridir.

300`den fazla farklı dil konuşulan Londra yoğun göçmen nüfusuyla dünyanın en kozmpolit şehirlerinden biridir. Yoğun bir müslüman nüfusa sahip olan Londra`nın halihazırdaki belediye başkanı da Pakistan asıllı bir müslümandır.

Dünyanın en önemli ekonomi ve eğitim şehirlerinden biri olan Londra büyük finans kurumlarına ve dünyanın en kaliteli üniversitelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Embassy English, dünyanın dört bir yanında merkezleri bulunan en büyük zincir dil okullarından biridir. 1989`da kurulmuş olan Embassy Dil Okulları dünyanın en büyük eğitim kurumu olan, onlarca üniversitesi ve farklı eğitim merkezleri bulunan Study Group`a bağlı bir organizasyondur.

Londra`nın güney doğusunda yemyeşil bir bölge olan Greenwich`te yer alan bir diğer Study Group kurumu olan Bellerbeys College`le ortak kampüs içerisinde yer alan Embassy English dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere kaliteli bir eğitim vaat ediyor.

5 farklı ülke ve 14 ayrı merkezde yıllardır yüz binlerce öğrenciye kaliteli bir İngilizce eğitimi veren Embassy English`in en önemli özelliklerinden bir tanesi "eğitim garantisi" sunuyor olması. Okul öncesinde online olarak veya okulun ilk günü varışta yapılan sınav ile seviyenizi belirleyen Embassy, seviyenize ve alacağınız eğitim süresine göre ulaşmanız gereken seviyeyi belirliyor. Ve eğer süreç içerisinde bu seviyeye ulaşamazsanız ücretsiz ek dersler veriyor. Ve süreç sonunda yine vaat edilen seviyeye ulaşamazsınız eğitim ücretinizi iade ediyor.

Embassy English`in Londra merkezinde kaliteli bir eğitimi dünyanın en önemli başkentlerinden birinde alabilirsiniz. Embassy Londra`da alabileceğiniz eğitimler:

Genel İngilizce, 
Yoğun İngilizce, 
İş İngilizcesi, 
Akademik Amaçlı İngilizce, 
Sınav Hazırlığı (IELTS, TOEFL vs.)

Embassy Londra merkezinde öğrencilere sunulan hizmetler:

  • Kafe/Kantin
  • Kütüphane
  • WiFi
  • IT suite
  • İnteraktif Tahtalar
  • Üniversite başvuru danışmanlığı

 

Embassy English`te eğitim almak ve Aktif Yurtdışı Eğitim`in ücretsiz danışmanlığından faydalanmak istiyorsanız eğer;
  0212 556 81 88 ya da info@aktifedu.com

12 Eyl 2018 -
Bilgi Formu