Okul Resimleri -->

Embassy ENGLISH Avustralya Dil Okulları

Embassy dünyanın pek çok noktasında merkezleri bulunan en büyük zincir okullardan biri. Dünyanın en büyük eğitim kurumu olan onlarca üniversitesi ve farklı eğitim merkezleri bulunan Study Group`a bağlı bir organizasyon.

5 ayrı ülkede 14 farklı merkezde İngilizce eğitimi sunan Embassy English`in en önemli özelliklerinden bir tanesi eğitim garantisi sunuyor olması. Daha okula gitmeden online olarak yapılan sınav ile seviyenizi belirleyen Embassy, seviyenize ve alacağınız eğitim süresine göre ulaşmanız gereken seviyeyi belirliyor. Ve eğer süreç içerisinde bu seviyeye ulaşamazsanız ücretsiz ek dersler veriyor. Ve süreç sonunda yine vaat edilen seviyeye ulaşamazsınız seviyeye ulaşana kadar ücretsiz ders vermeye devam ediyor. Ve yine ulaşamazsanız eğitim ücretinizi iade ediyor.

Amerika, İngiltere, Kanada ve Yeni Zelanda`da da merkezleri bulunan Embassy English, Avustralya`da dört ayrı merkezde hizmet vermektedir:

Brisbane: Rahat Avustralya yaşam tarzı, ortak kullanımda olduğu üniversite kampüsü ve heyecan verici geziler sunmaktadır.

Melbourne: Avustralya kültür başkentinde eğitim alma imkanı, üniversite öğrencileri için büyük bir avantaj ve macera dolu geziler sunmaktadır.

Gold Coast: Muhteşem Gold Coast sahili, arkadaş canlısı ve deneyimli okul personeli, heyecan verici geziler ve aktiviteler sunmaktadır.

Sydney: İkonik Avustralya mekanları ve sahili, CAE sınavına hazırlık için harika bir konum, inanılmaz kent ve kırsal geziler sunmaktadır.

Dünyanın en güzel ülkelerinden biri olan Avustralya`da Embassy English ile alabileceğiniz eğitimler:

  • Genel ve Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • Sınav Hazırlığı
  • İş İngilizcesi
  • Bire bir dersler

 

Ayrıca Embassy English öğrencileri için aile yanı konaklama ve yurt seçenekleri sunmakla beraber istek üzerine sağlık sigortası ve havalimanı karşılama için de yardımcı olmaktadır.

Detaylı bilgi için: info@aktifedu.com, 0212 556 8188 veya http://aktifedu.com/bilgi-formu

03 May 2018 -
Bilgi Formu