Okul Resimleri -->

Embassy ENGLISH Toronto Dil Okulu

Embassy dünyanın pek çok noktasında merkezleri bulunan en büyük zincir okullardan biri. Dünyanın en büyük eğitim kurumu olan onlarca üniversitesi ve farklı eğitim merkezleri bulunan Study Group`a bağlı bir organizasyon.

5 ayrı ülkede 14 farklı merkezde İngilizce eğitimi sunan Embassy English`in en önemli özelliklerinden bir tanesi eğitim garantisi sunuyor olması. Daha okula gitmeden online olarak yapılan sınav ile seviyenizi belirleyen Embassy, seviyenize ve alacağınız eğitim süresine göre ulaşmanız gereken seviyeyi belirliyor. Ve eğer süreç içerisinde bu seviyeye ulaşamazsanız ücretsiz ek dersler veriyor. Ve süreç sonunda yine vaat edilen seviyeye ulaşamazsınız seviyeye ulaşana kadar ücretsiz ders vermeye devam ediyor. Ve yine ulaşamazsanız eğitim ücretinizi iade ediyor.

Amerika, İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda`da da merkezleri bulunan Embassy English`in Kanada merkezi, Kanada`nın en önemli şehirlerinden biri olan Toronto`da yer almaktadır. Toronto`nun meşhur caddesi olan "Bloor Street"de yer alan Embassy English merkezi konumuyla öğrencilere hareketli bir eğitim hayatı vaat etmektedir.

Dünyanın en önemli eğitim merkezlerinden biri olan Kanada`da Embassy English ile alabileceğiniz eğitimler:

Genel ve Yoğun İngilizce
Sınav Hazırlığı
İş İngilizcesi
Bire bir dersler

Ayrıca Embassy English öğrencileri için aile yanı konaklama ve yurt seçenekleri sunmakla beraber istek üzerine sağlık sigortası ve havalimanı karşılama için de yardımcı olmaktadır.

Detaylı bilgi için:

info@aktifedu.com, 0212 556 8188 veya http://aktifedu.com/bilgi-formu

03 May 2018 -
Bilgi Formu